Rudina Magjistari me flokë të kuqe, s’do e njihni

Rudina-Magjistari-2

Rudina Magjistarin prej shumë vitesh jemi mësuar ta shohim me të njëjtin look. Ajo prej kohësh i ka qëndruar besnike flokëve biondë, por më përpara duket se Rudina ekperimentonte më shumë me ngjyrat në flokë dhe dikur i ka pasur të kuqe. Ish- bashkëpunëtori dhe miku i saj Bledi Strakosha ka postuar ditën e sotme një foto krah moderatores duke shkruajtur “E dua këtë foto” dhe duke zbuluar miken e tij kokëkuqe simpatike, sipas Icon style.
Fotoja e publikuar duket se është bërë para shumë vitesh.