Rudina Dembacaj dhe Fatma Haxhialiu arratisen me burrat për Vit të Ri

1514739274620-1

Aktorja dhe moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, dhe një nga moderatoret e “Thumb”, Fatma Haxhialiu po festojnë në udhëtim. Rudina ka postuar foto nga Franca me bashkëshortin, ndërsa Fatma nga Zvicra me partnerin e saj. Të dyja duken të lumtura dhe pa praninë e fëmijëve të tyre.