Rudina Dembacaj: Agron Llakajn s’e duroj dot si individ, më mirë të mos më dalë para!

E ftuar në programin “Flakë Fare” Rudina Dembacaj ka folur për veten, karrierën por dhe mbi njerëzit që nuk duron dot. E pyetur nga Kelvi nëse i mungon karriera e mëparshme dhe dalja në ekran, Dembacaj u përgjigj me po.

“Jo sepse unë jam aty kam dashur gjithnjë të isha. Në një skenë madhështore me njerëz profesionistë. Teatri është shumë i rëndësishëm për mua. Gjithsesi unë jam mirënjohëse. Edhe Agron Llakajt i jam mirënjohëse dhe pse s’e duroj dot si individ.”

Moderatori e zgjati më tej duke e mbi arsyen.

” E kam thënë dhe herë të tjera që se duroj dot. Dhe i sugjeroj të mos më dalë para”, shtoi Rudina./Opinion.al