“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”- Ja ç’përgjigje i ktheu Luana Vjollca ndjekësit

Pak ditë na ndajnë nga festa e “Halloween-it” dhe njerëzit kanë filluar të mendojnë për look-un me të cilin do të shfaqen.

Një prej tyre është edhe moderatorja e njohur, luana Vjollca.

Duket se ajo nuk e ka përzgjedhur ende personazhin, prandaj ka kërkuar ndihmën e ndjekësve.

Sigurisht që sugjerimet kanë qenë të shumta, por vëmendjen e tërhoqi njëri.

“Rri qysh je moj, boll na tut qashtu”,- i shkruante ndjekësi.

Luana, nga ana tjetër, e ka marrë me sportivitet këtë sugjerim, ndaj të cilit u përgjigj:

“U qyqaaaa”, duke i shtuar edhe emoji që tregojnë një fytyrë duke qeshur me lot.

Edhe pse ende nuk ka vendosur për look-un, Luana paralajmëroi ndjekësit për surpriza.