Rregulli numër një për një zonjë si Luana Vjollca

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, prej pak ditësh ndodhet në Venecia të Italisë. Nga fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”, duket se ajo është vetëm, por jo. Me Luanën ndodhet i dashuri i saj i shumëpërfolur, Krenar Çoçaj.

Luana-2

Gjithashtu atyre u është bashkuar edhe Marina së bashku me Getoarin. Ndërkohë një ditë më parë, moderatorja publikoi një fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe seksi. Bashkëngjitur me foton, ajo la edhe një mesazh për të gjitha zonjat. “Rregulli numër një për një zonjë: Qëndro me klas!”, shkruan Luana Vjollca në postimin e saj në “Instagram”./Panorama Plus