RRËFIMI I MODELES/ Katër vite më parë më filmuan tek rrihja një mashkull, sot i kërkoj atij…

E ftuar në “Top Show Magazine”, Trejsi Sejdini i është rikthyer edhe një herë videos së publikuar rreth 4 vite më parë në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet duke rrahur një djalë. Vajza, e cila tashmë është në moshën 17 vjeçare, tregon se është penduar për atë që ka bërë dhe menjëherë i ka kërkuar falje djalit.
“Kur ka ndodhur kjo video, unë kam qenë vetëm 13 vjeç. Por që në moment i kam kërkuar atij djalit falje. Realisht më vjen turp kur e shikoj atë video. Por shyqyr që nuk më ka dalë fytyra, që kam fytyrë të vij sot këtu”, thotë Trejsi, shkruan “Top Channel”.
Më tej, vajza tregon se ndjek studimet, dhe po ashtu merret edhe me modeling.

https://www.youtube.com/watch?v=L6NfzlC6bIg