Romeo flet për lidhjen me Jonidën

onida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj përfliten se janë në një lidhje. Çifti janë kapur disa herë mat duke u puthur apo në raste të tjera në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo Jonida dhe Romeo kanë preferuar që deri më sot të mos e konfirmojnë lidhjen e tyre.

Së fundmi, në një intervistë për “Living”, Romeo është pyetur nëse ka ndonjë gjë për të thënë për historinë e dashurisë me Jonidën.

“Sigurisht që kam. E para është: më lini rehat! E dyta: jeta ime më përket vetëm mua”, u përgjigj aktori. “Je i lumtur?”, është pyetur Romeo. “Po, jam shumë i lumtur”, është përgjigjur ai.