Rita Ora probleme me frymëmarrjen

Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare që po korr sukses kudo në botë. Së fundmi, Rita po zhvillon një tur koncertesh në Azi dhe përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që është duke udhëtuar për në Singapor. Mirëpo ajo çfarë ka rënë në sy të fansave, tek foto e fundit që Ora ka publikuar në ‘Instastory’ është maska mbrojtëse që mban në fytyrë.

Rita-Ora-2

Lihet të kuptohet që këngëtarja nuk është në gjendje të mirë shëndetsore dhe vazhdon të ketë probleme me frymëmarrjen, shkruan Who. Kujtojmë që prej kohësh Rita e ka pranuar që ka probleme të shëndetit, por pavarësisht kësaj ylli i muzikës ka vendosur të mos dorëzohet.