Rita Ora mesazh për Shën Valentinin: Puthuni me atë që doni!

Rita-Ora-2

Dita e Shën Valentinit festohet në të gjithë botën. Dhe të shumta kanë qenë mesazhet e dërguara nga të famshmit në ditën e të dashuruarve. Mes tyre është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. “Puthuni me personin që doni sot. Gëzuar Shën Valentinin!” shkroi Rita, ndërsa publikoni edhe një foto ku në bluzën e saj shihen dy persona duke u puthur./Lapsi.al