Rita Ora i kthen të gjithë sytë nga vetja me fustanin e tejdukshëm në British Fashion Awards

Rita Ora guxoi me një fustan të tejdukshëm duke i lënë shumë pak vend imagjinatës në paraqitjen e saj në tapetin e kuq të çmimeve “British Fashion”.

Këngëtarja u shfaq me një fustanin të tejdukshëm të kuq ku poshtë saj mund të dalloheshin të brendshmet me detaje me zemra metalike.

Rita kishte bërë dhe një grim të çuditshëm me efekt rrjetë rreth syve të saj.