Rita Ora flet për lidhjen me këngëtarin e njohur

Rita Ora është parë shpesh në shoqërinë e këngëtarit të njohur Liam Payne dhe mediat menjëherë kanë aluduar se janë në një lidhje romantike. Por çfarë ka thënë Rita për këtë? “Më lidhin me çdo djalë që më shohin. Por të jem shumë e sinqertë me ju, tani lidhjet nuk janë prioriteti im kryesor. Por nuk dua ta lë për shumë më vonë, sepse dua të kem një familje masive në të ardhmen. E di që njerëzit kanë thënë që kam diçka me Liam Payne- dhe ai është një ndër njerëzit më të mirë që kam takuar- por jemi miq shumë të ngushtë. Është e pazakontë të shihni një vajzë dhe një djalë si miq të ngushtë dhe është e pazakontë për dy njerëz të famshëm të kenë kontakte dhe mos të flenë me njëri-tjetrin, ”është shprehur ajo për “The Sun”, shkruan Lapsi.al.