Rita Ora dhe Chris Brown në të njëjtin hotel në Milano, lidhja s’ka nevojë për konfirmim

https://www.youtube.com/watch?v=QVRL_T6jgjw

Para disa kohësh në media është aluduar për një lidhje të mundshme mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe yllit amerikan, Chris Brown. Në atë kohë dyshja zgjodhi të qëndrojë në heshtje, por me sa duket nuk po rezistojnë më gjatë, shkruan Who. Rita dhe Chris janë parë së bashku në Milano teksa kanë qëndruar në të njëjtin hotel. Pas përfundimit të “Milano Fashion Week” ata janë larguar për të festuar në një nga club-et e qytetit. Kujtojmë se këngëtarët tre vite më parë kanë bashkëpunuar në këngën “Body on me”, ku kanë realizuar skena të nxehta mes tyre.

Rita-Ora-2