Rina Balaj pozon nga tualeti, fansat kapen me “veglën” që mban në dorë

Rina Balaj është një nga reperet më të pëlqyera dhe më e ndjekura për momentin. Ajo komentohet shumë nga mediat e shoëbizit dhe për Diss-et që ajo ju kushton repereve të tjera. Mirëpo së fundireperja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë ndjekësve të saj më një foto të publikuar nga ajo. Ajo shfaqet seksi teksa pozon në pasqyrën e tualetit, mirëpo ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte se reperja mbante në dorë një mikrofon, duke bërë që ky detaj të mos kalohet pa u komentuar, shkruan Syri.net. “Edhe në banjo me mikrofon”, kanë shkruar shumë fansa të saj në komente.