Rikthimi surprizë i Elvana Gjatës, pa të brendshme në klipin e ri

 

Pasi u kosiderua si “molla e sherrit” në ngjarjen që ndodhi në zonën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë u plagosën, Elvana Gjata u shpall në kërkim. Në ngjarjen e rëndë është i përfshirë edhe i dashuri i saj, i cili gjithashtu është në kërkim. Por ndërsa të gjithë presin që këngëtarja të vijë dhe të japë dëshminë e saj për ngjarjen, ajo ka publikuar klipin më të ri, shkruan Alpeneës. Kënga vjen në bashkëpunim me PooBear dhe Elvana është bërë një super yll në klipin e publikuar vetëm pak orë më parë. “Shade” titullohet klipi që mban emrin e PooBear ft. Elvana, i realizuar në gjuhën angleze. Me një imazh super të kuruar por pa dashje këngëtares i del më shumë seç duhet pjesa intime. Klipi ka skena mjaft të nxehta me veshje provokuese.