Rikthehet Xhensila Myrtezaj: Ky është sekreti im

Xhensila-Myrtezaj-2

Këngëtarja e famshme shqiptare Xhensila Myrtezaj, po rikthehet me këngë pothuajse pas një viti që pushoi nga muzika për shkak se nisi familje të re. Myrtezai tani po kthehet me këngë, ndërsa klipi është xhiruar në Venecia. Për pamjen e saj si gjithmonë, janë kujdesur Kaci dhe Sellma, ndërsa nga imazhi i fundit që ka publikuar në Instagram, ajo duket e mahnitshme, shkruan Prive. Këngëtarja në mes rreshtash e ka zbuluar edhe titullin e këngës së saj të re dhe kënga siç duket do quhet “Sekreti Im”.