Rikthehet Gugu pas mungesës së gjatë, ja ç’ka bërë këtë herë

Gugu-2

Këngëtarja që njihet në muzikë si Gugu është rikthyer sërish në rrjetet sociale pas një mungese të gjatë. Ajo ka realizuar një set fotosh të ku shfaqet provokuese, herë e shtrirë dhe herë me veshje transparente me armë lodër në dorë. Nuk dihet cili është projekti i saj i ri muzikor, i paraprirë nga këto poza artistike.