Rikthehet Bruno, “vjedh” stilin e yllit të serialeve turke

Këngëtari i njohur i “Threedots”, Bruno është rikthyer me një set fotosh artistike, në të cilat duket afërsisht si ylli i serialeve turke, bruni më seksi i Turqisë, Burak Ozcivit. Në fotot e reja artistike të realizuara nga Fioralba Kryemadhi, Bruno bie në sy për mjekrën dhe kapelen. Fotot janë bardh e zi, dhe e tregojnë këngëtarin më të burrëruar./Story.al/