Rikthehet Armend Rexhepagiqi, shikoni si duket

 

1519416442018-1

Artisti i njohur Armend Rexhapagiqi është rikthyer me një projekt të ri bashkë me bashkëshorten, Aida Baraku. I qeshur dhe në formë shumë të mirë duket Armend në studion e Darko Dimitrov. Ai de Aida po punojnë për këngën e re të Loreta Kaçkës.