Rike Roçi i tërbon të gjithë, fut dorën nën pantallona dhe…

Modelja e njohur Rike Roçi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen më format e saj trupore dhe pamjen e saj. Roçi shpesh herë publikon foto provokative në rrjetet e saj sociale të cilat nuk kalojnë pa u vënë re nga ndjekësit e saj, shkruan Dosja.al. Së fundmi ajo ka publikuar një foto e veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër, por ajo që i çuditi të gjithë ishte pozicioni i dorës së saj.