Rihanna darkë romantike me të dashurin saudit, buzëkuqi që ra në sy

Mbretëresha e muzikës pop, Rihanna, është parë së fundmi në rrugët e Neë York me të dashurin e saj, Hassam Jameel në datë 15 korrik.

Rihanna-2

Ajo i mahniti të gjithë me ‘look-un’ dhe veshjen e saj, me një fustan të zi i cili i shfaqte këmbët e tonifikuara. Përshtypje bëri buzëjuqi në ngjyrën pink, që artistja kishte vendosur në buzë për një darkë që do të shoqërohej me puthje.

Rihanna-1

Rihanna dhe biznesmesni saudit e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private dhe nuk janë parë shpesh në public, shkruan Ëho. Fotot e dyshes janë shumë të rralla, pasi ata janë kujdesur t’i shpëtojnë syrit të paparacëve kudo.