Rezidenca 9.4 milionë dollarëshe e The Rock (FOTO)

Aktori Dwayne Johnson i njohur si  “The Rock” ka blerë së fundmi një rezidencë të re.

Sipas mediave të huaja,rezidenca ndodhet një lagje të vogël në Powder Springs dhe kushton 9.4 milionë dollarë.Shtëpia e cila është ndërtuar në vitin 2002 ka 8 dhoma gjumi si dhe një fermë të vogël.