Revista Story zbulon sekretin e Sokol Ballës! Cili është operacioni që ai po bën tek Spitali Amerikan?!

Gazetari dhe prezantuesi i njohur Sokol Balla ka vendosur të marrë hak pas ndarjes! Vetëm në më pak se një muaj pas largimit nga Top Channel, gazetari Balla ka realizuar një ndërhyrje që, mesa duket, do t’i ndryshojë jetën. Hapat e mëdha të tranzicionit, ndjekin njëra-tjetrën, këtë gjë duket se e ka vërtetuar dhe Sokol Balla me ndërhyrjen kirurgjikale për rimodelimin e barkut, në Spitalin Amerikan. Ky trend nuk ndiqet vetëm nga femrat, ku terapia më e mirë pas ndarjes është një trup seksi, ose siç i thonë ndryshe, “Revenge Body”.