Reperi i famshëm rrëfen jetën seksuale: ”Jam i fiksuar pas orgjive”

Reperi i famshëm amerikan Asap Rocky ka shokuar fansat e tij me deklaratën e bërë në një intervistë për “Esquire”. 30-vjeçari ka folur për herë të parë për jetën e tij seksuale, ku ka shprehur hapur dëshirën e madhe që ka për seksin në grup. Gjatë intervistës, reperi i njohur tha se ka kryer orgji kur ishte në klasën e shtatë, në moshën 13-vjeçare. “Orgjia ime e parë ka qenë kur unë isha në klasën e 7-të Atëherë isha 13 vjeç. Babai im ishte në burg për drogë, kështu që nëna ime na transferoi në një shtëpi të pastrehësh në Broadëay. Shkolla jonë ishte tre blloqe larg dhe ata na linin pushim për drekë 45 minuta. Hera e parë ishte në një ndërtesë apartamentesh. Ne morëm ashensorin dhe ishim dhjetë djem e pesë vajza dhe që u bashkuam të bënim seks”, tha Asap Rocky për “Esquire”. Më tej ai tha se në shtëpinë e tij ndodhin shpesh akte të tilla pasi ai është i fiksuar me këtë gjë, sipas Panorama Plus. “Kam patur shumë orgji në shtëpinë time me disa femra shumë të afërta. I kam fotografuar dhe dokumentuar disa prej tyre. Femrat me të cilat jam i rrethuar kanë shpirtin e lirë si unë”, shtoi reperi.