Reperi Ace Hood koncert sot në Tiranë, momenti kur amerikani mbërriti në Rinas

29 vjeçari Antoine McColister, i njohur në muzikë si Ace Hood do të performojë sot në mbrëmje në club “Lollipop” në Tiranë. “Story.al” ju sjell momentin kur reperi amerikan mbërriti rreth mesditës në aeroportin e Rinasit. Muzikanti i njohur për “Hustle Hard” and “Bugatti”, u prit nga menaxheri i eventit, Anaid Kaloti. Kompania e fituesit të “Big Brother” “Sinata” pas organizimit VIP “E reja dhe e vjetra” do të sjellë në 15 shtator “Iluminati”.