Reagon Andrra Destani pas lajmit skandaloz për Yllka Kuqin dhe Sinan Hoxhën

Një nga portalet anonime të vendit, kanë shkruar një artikull ku pretendohet për një afërsi shumë të madhe të Yllka Kuqit me Sinan Hoxhën në videon e fundit që ata kanë realizuar.

Bëhet fjalë për një potpuri që është në kuadër të festave të fund vitit.

Ndërkohë, media në fjalë e sheh si ‘skandaloze’ interaksionin e dyshes artistike në skenë, duke pretenduar se ata edhe përhapën thashetheme për një aferë.

Në lidhje me këtë ka reaguar bashkëshortja e Sinanit, Andrra Destani.

Ajo ka publikuar në Instastory të saj një shkrepje të lajmit ku shkruan e revoltuar, “Turp”. /Prive.al