Rashel Kolaneci nxjerr jashtë loje Kejvina Kthellën? Shikoni ç’ka ndodhur

Prej muajit tetor velina e emisionit “Xing me Ermal Mamaqin” u në Kejvina Kthella, duke zënë kështu vendin e Rashel Kolanecit. Zëvendësimi u përfol gjatë në media, pasi u tha se Rashel u largua për shkak të një konflikti me Ermalin. Por tani që kanë kaluar disa muaj, Ermali ka treguar me postimin e tij, se mes tyre nuk ka hatërmbetje. Në një foto të realizuar një vit më parë është edhe Rasheli në mes të stafit.”1 vit më parë…Me sa duket gjërat kanë ndryshuar…”, shkruan Ermali poshtë fotos nga zyra ku punohet dhe realizohet programi. Nga ana tjetër Kejvina e sfiduar më parë nga Rashel për vithet, ka realizuar nj set fotosh ku i ekspozon në maksimum për të treguar se stafetën e vitheve më të rrumbullakosura e ka ajo.