Rashel Kolaneci nis plazhin, poza me gjoks jashtë s’i lë vend fantazisë

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci ka “ngritur” temperaturat në rrjet pasi ka publikuar disa foto mjaft provokuese me rroba banje.Rasheli është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar për pamjen e saj fizike, duke i vënë gjithmonë në pah tiparet e plota në fytyrë por edhe të pasmet bombastike.”Mbaje fytyrën nga dielli, dhe nuk do të shohësh kurrë hijet”, shkruan Rashel bashkëngjitur me njërën foto “hot” që ajo ka postuar, shkruan Panorama Plus.