Qau për Saimirin në Love Story, zbuloni arsyen!

Mbrëmjen e djeshme një nga konkurrentet e Love Story Klea, ka qarë pas eleminimit nga Saimiri. Fillimisht menduam se vajza e perjetoi keq edhe pse ishte i çuditshme fakti që duhet të qash për një mashkull që ke vetëm një javë që e ke njohur.

Por pas një kontrolli në Instagramin e Kleas, zbuluam se ato mund të kenë qenë lot krokodili, e dini pse?

Modelja me ëndrrën për t’u bërë gazetare, ka ndjekur një kurs aktrimi sepse e ka pasion. Mesa duket Klea në ato momente thjesht ka vënë në provë ato ç’ka ka mësuar nga kursi dhe mund të themi se arriti të tërhiqte vëmendjen!