Puthjet në publik na prezantuan me të dashurën e re të Malumas

Prej kohësh, Maluma ka shijuar jetën e tij single dhe i është përkushtuar karrierës e koncerteve.

Tani duket se pandemia ka bërë disa ndryshime dhe ai mund të jetë në një lidhje të re.

Këtë e tregojnë fotot e ditës së djeshme në New York, ku ai shfaqet i shoqëruar nga nja vajzë teksa shijonin një drekë së bashku.

Çifti e harroi distancimin social pranë njëri-tjetrit duke shkëmbyer edhe puthje pa u shqetësuar për paparacët.

Nëse këngëtari latin vendos ta bëjë publike, kjo do të jetë lidhja e parë që pas ndarjes nga modelja Natalia Barulich, me të cilën kishte një marrëdhënie romantike 2-vjeçare.

News31.al