Pushimet e nxehta të Zaimina Vasjarit, këngëtarja “ndez” rrjetin me fotot me bikini

Zaimina Vasjari ka nisur pushimet pas publikimit të këngës së saj “Vetes” pak ditë më parë.

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur postoi fotot e nxehta nga pushimet e saj.

E veshur me bikini rozë, Zaimina Vasjari vuri në pah format e saj bombastike trupore duke ”ndezur” rrjetin.

Ajo dukej mjaft seksi teksa pozoi në jaht krah vajzës së saj.

Zaimina Vasjari u rikthye në tregun muzikor pas 4 vitesh shkëputje, duke surprizuar fansat e saj.

Nuk dihet nëse ajo ka përgatitur këngë të re apo do të ketë sërish shkëputje nga muzika.

/Panoramaplus.al