Publikohet biseda, Fjolla Morina zihet me partnerin për këtë arsye

Një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar janë Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla, të cilët do të martohen në fillim të muajit dhjetor.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon përherë foto me të dashurin e saj. Së fundmi, ajo ka zbuluar një bisedë që ka ndodhur mes tyre.

Si çdo çift, edhe ata kanë ‘zënkat’ e tyre dhe këngëtarja ka zbuluar në Instastory se ata janë zënë për shkak të peshës së saj.

“Zemër, a jom e trashë a?”

“Flej tash loqk, nesër përlahem”, ka qenë biseda e tyre.