Publikohet bashkëpunimi: Dua Lipa x Madonna x Missy Elliot

Bashkëpunimi që dikur Dua Lipa e konsideronte si të pabesueshëm, më në fund ndodhi dhe u publikua tani.

Kënga vjen si bashkëpunim remix mes Madonnës dhe Missy Elliot, për këngën “Levitating”, që është pjesë e albumit të ri të Duas, “Future Nostalgjia”.

Si pjesë e videoklipit, është personi i zemrës së Duas, i dashuri i saj, Anwar Hadid.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Prive.al