“Psikopatja” e Kreshës çmend edhe publikun

Vetëm në pak ditë, kënga e tyre ka arritur të dëgjohet më shumë se 1 milion herë. Këngën që po dëgjoni gjithandej këto ditë, ka titullin “Psikopatja jote” dhe është prezantuar këtë të dielë si konkurrente në festivalin “Kënga Magjike”, shkruan Express. Për këtë projekt janë bërë bashkë këngëtarja Fifi dhe reperi shumë i dashur, Mc Kresha. Kënga është prezantuar dhe publikuar në Youtube gjatë ditës së dielë dhe gjatë këtyre ditëve ka arritur të shikohet e dëgjohet mbi 1 milion herë.