Pse Aleksandër Gjoka vesh këto këpucë dimërore në verën e nxehtë? Komentuesja i tërheq vëmendjen

Kengetari i njohur Aleksander Gjoka, ne rrjetet sociale poston gjithmone foto nga jeta e perditshme te cilat here pas here komentohen me batuta pikante nga komentuesit dhe miqte e tij.

E tille ishte dhe kjo foto e postuar dje nga kengetari ku ai shkruan:

Nje komentuese e vemendshme ka vene re dicka ne kete foto. Kepucet e kengetarit. Ajo shkruan:

Kujtojme se vetem pak kohe me pare, kengetari i njohur u ndje keq gjate nje koncerti ne Berat por per fat te mire duket se ai tashme eshte ne rregull nga ana shendetesore.