Provokimi i aktoreve/ Olta Gixhari apo Linda Jarani duket më bukur topless?

Olta---Linda-1

Aktoret e njohura, Olta Gixhari dhe Linda Jarani kanë postuar në profilet zyrtare në Instagram foto vërtet provokuese, me anë të të cilave tregojnë hiret e tyre. Olta ka postuar foto të realizuara në mes të dëborës në Dardhë të Korçës, ku ekspozon gjoksin poshtë një xhakete. Ndërsa Linda po ashtu ka zbuluar gjoksin poshtë një veshjeje intime të bardhë. Ndërkohë që ndryshe nga Olta që ka bërë disa foto në bardhësinë e dëborës ku tregon dhe këmbët e palestruara, Linda ngacmon imagjinatën me poza në breg të detit, ku shfaqet me një xhaketë që në ecje lejon të duket pak më shumë nga pje intime e trupit të saj. Nuk dihet nëse aktoret bionde e brune i kanë realizuar fotot për qejf, apo pas tyre fshihen projekte artistike. /Story.al/