Propozimi i madh/ The Weeknd fton në bashkëjetesë Bella Hadid


Romanca e supermodeles Bella Hadid dhe këngëtarit The Weeknd ka pasur shumë ulje dhe ngritje. Çifti i dhanë fund lidhjes së tyre në vitin 2016-të dhe u rikthyen në prill të këtij viti. Duket se këtë herë marrëdhënia e tyre është bërë serioze, pasi The Weeknd i ka bërë Bella-s propozimin e madh. Ai i ka treguar planet e së ardhmes duke i kërkuar të jetojnë në të njëjtën shtëpi, shkruan Who. Burime për “TMZ” raportojnë se modelja e ka pranuar menjëherë dhe tanimë ata jetojnë në një supervilë luksoze. Ajo është e vendosur në një zonë të qetë në New York dhe kushton 600 mijë dollarë.