Prisni pak! Ariel sapo na zbuloi jetën e re të Anxhelina Hadërgjonajt, e martuar dhe jeton në Dubai

Grimieri i famshëm i VIP-ave, Ariel Tejada prej 10 vitesh ka një shoqëri të ngushtë me vajzën e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelinën. Dyshja madje kanë bashkëjetuar për 7 vite në SHBA, por së fundmi Ariel ka zbuluar se Anxhelina nuk jeton më në Amerikë. Në një video të postuar në Tiktok, teksa flasin për shoqërinë e tyre, Ariel tregon se Anxhelina është martuar dhe jeton në Dubai. Vetë këngëtarja nuk e kishte zbuluar këtë të re duke na bërë kurioz për jetën e saj të re.

Revista Who