Princi i ri dhe të gjithë bebet mbretërore që u prezantuan në publik

Bebja e re e familjes mbretërore që erdhi në jetë nga dukesha Meghan Markle dhe Princi Harry këtë të hëne, po ua sjellim një seri fotografish të të gjitha bebeve të adhurueshme mbretërore nga e kaluara. Kësaj here paraqitja në publik e bebes së re, ishte goxha ndryshe nga ajo e tre kushërinjve të tij Princi George, Princess Charlotte dhe Princi Louis, të cilët ishin prezantuar me botën jashtë spitalit ku dukesha Kate Middleton i lindi, shkruan Prive. Ndërsa dukesha Meghan dhe Princi Harry, zgjodhën të debutojnë me të voglin e tyre dy ditë pas lindjes në Ëindsor Castle, e jo në spital.

Prince George

Prince-2

 

Princess Charlotte

Prince-3

Prince Louis

Prince-4