Prapaskenat e sherrit në jaht të Almedës dhe Tolgas, burrë e grua nuk përmbahen

Ish- Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman po shijojnë pushimet e tyre në një jaht luksoz, duke shëtitur brigjet dhe plazhet e Turqisë. Fotot e postuara në Instastory nga Almeda Abazi kanë ngritur dyshimet për një zënkë mes çiftit, ku duket se Tolga që ka kapur nga qafa Almedën. E gjitha kjo duket si një skenë filmi, ku Tolga grindet me Almedën dhe motra e kësaj të fundit vjen ta shpëtojë. “My superwomen,” shkruan Almeda për motrën, duke hedhur kështu dritë mbi prapaskenat e këtij “gjoja” sherri mes burrit dhe gruas brenda jahtit luksoz.