Pozojnë si çift i dashuruar/ Niko Komani përqafon e puth Sara Kolamin

Stilisti i njohur Niko Komani dhe prezantuesja e një emisioni që ka në fokus modën, Sara Kolami dihet që janë bashkëpunëtorë e miq të mirë. Së fundi ata kanë postuar disa foto, ku duken si çift i dashuruar duke qenë se Niko e trajton me delikatesë në mënyrën si ia vendos dorën në bel, dhe e puth në ballë. Sigurisht që këto janë thjesht foto për qejf të dy personazheve të shoëbiz-it, të cilët i lidh pasioni për modën dhe ekstravagancën. /Story.al/