Pornostarja rrëfen natën me Ronaldon: Më ftoi në suitë dhe…

Angela White është pornostare nga Australia. Ajo para disa ditësh më festoi 33 vjetorin dhe në një intervistë për mediat rrëfeu një histori interesante me futbollistin e njohur portugez, Cristiano Ronaldo. Ajo u shpreh se ka pasur një romancë disaorëshe me yllin portugez të Realit të Madridit, por e vlerësoi si një nga më interesantet. “U takuam në një festë në Sidney dhe në fakt isha unë ajo që flirtova e para me të. Pas feste, Cristiano më ftoi në suitën e tij dhe kaluam natën bashkë. Vetëm në mëngjes, në fakt ishte drekë, pasi u zgjuam shumë vonë, ai mësoi se kush jam unë dhe preferoi që të mos mbajmë kontakte”, tha Angela. story.al