Pornostarja e famshme merr propozimin më të bukur për martesë nga i dashuri kuzhinier

Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën. Pornostarja e famshme ka zbuluar për fansa e saj në “Instagram”, se ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj, Robert Sandeberg. Shefi i kuzhinës e ka surprizuar Mian me një unazë diamanti teksa darkonin bashkë në një restorant.Çifti ka zbuluar nëpërmjet postimeve në “Instagram” se unaza ishte e fshehur në ëmbëlsirën, të cilën Mia e provoi pa e kuptuar ç’kishte brenda. Ajo është emocionuar kur ka marrë propozimin e Robert dhe ka thënë menjëherë: “Po”./Panorama Plus