“Po vij”, sulmuesi i Shqipërisë kalon me sukses operacionin në kavilje

Xhakomo Vrioni po rikuperohet. Edhe pse në kaviljen e tij nuk është larguar ende shenja e penjve prej ndërhyrjes kirurgjikale, sulmuesi i Kombëtares dhe Juventusit premton se do të rikthehet shpejt.

“Po vij”, shkruan sulmuesi kuqezi në një postim në rrjetet sociale ku shfaq kaviljen e operuar vetëm pak ditë më parë.

PANORAMASPORT.AL