“Po, i kam vesh mbathjet”, Oriola Marashi bën striptisten në Instagram

Oriola-Mrashi-2

Oriola Marashi, modelja dhe sopranoja që është rekrutuar tashmë nga grupi OTR dhe lideri i saj, Noizy duket se është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto të fundit ku shkruan “Po, i kam veshur mbatjet”, një përgjigje paraprake kjo për të gjithë komentuesit që do e pyesnin lidhur me veshjen në fjalë, nëse është me apo pa të brendshme. Por ky është postimi i fundit provokues i Oriolës, pas një nate “live” me tanga në Instagram. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka thyer rrjetin pas mesnate me video live-n e saj ndërsa ndodhej në të njëjtën dhomë me këngëtarët, Beatrix dhe Alban Ramosaj. Oriola ishte ajo që na dhuroi një super shfaqje mbi krevat me një kërcim sensual, njësoj si një striptiste profesionte. Mesa duket Oriola është një multitalent, dhe e përgatitur për të qenë një showgirl së shpejti.