Plasën të pasmet sheshit, Armela e BB9 i tregon të gjitha në publik

Tani që temperaturat kanë filluar të rriten dhe koha është enkas për plazh, përgatituni të shikoni linja trupore gjithandej. Ish banorja e Big Brother ka ngritur temperaturat. Armela Hyseni e “Big Brother 9” ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shfaqet me të pasme të kthyera nga dielli dhe të fokusuara mjaft mirë tek aparati fotografik. Me siguri këto pamje kanë provokuar pafund fansat e saj, shkruan Express. Gjithashtu afër ish-banores qëndron një djalë i cili nuk ndahet dot prej saj.