Përherë romantik, çdo vajzë do donte urimin që Lumi B bëri për bashkëshorten e tij

Reperi i njohur kosovar, Lumi B nuk i ka kursyer asnjëherë urimet e ndjera dhe dedikimet për partneren e tij. Edhe mbrëmjen e sotme ai ka zgjedhur ta urojë publikisht në ditën e saj të lindjes.

“Urime ditlindjen mami edhe gruja ma e mire n’bote, love u ❤️”, ka shkruar Lumi krah fotos ku shfaqet me partneren e tij, të dy të qeshur.

https://www.instagram.com/p/CF47hcPj3D8/?utm_source=ig_web_copy_link

Reperi nuk ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshortes, por me siguri ai është kujdesur ta surprizojë ditën e sotme. Kujtojmë se pak javë më parë, Lumi hyri në shtëpinë e tij të re, pamjen e të cilës na i tregoi miku i tij, Ermal Fejzullahu me një video ku e uronte për banesën e re./revistawho.com