“Përgjithmonë po”- vlogerja e njohur shqiptare merr propozimin për martesë

Vlogerja Sara Karaj, shumë e ndjekur në rrjetet sociale për video-t e saj, kryesisht në lidhje me make up-in, ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj.

Disa kohë më pare Sara konfirmoi lajmin se ishte në pritje të ëmbël në një mënyrë krejt të veçantë, ndërkohë sot, me anë të postimeve në Instagram, ajo ndau me momentin kur mori propozimin nga Darti.

Në fillim ajo postoi foton e partnerit, ku duket edhe unaza e fejesës, dhe bashkangjitur shkruan: “E kuptova që të doja, që në momentin e parë që të pashë.”

Më pas ajo postoi një tjetër foto, ku mban dorën e partnerit dhe sërish duket unaza e fejesës dhe shkruan: “Duhet të thoja “Pranojmë”

View this post on Instagram

I should have said “we do” 🙈♥️

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

Shumë urime për Sarën dhe Dartin!!

/News31