Për familjen Gjebrea data 18 është e bekuar, Arditi i dedikon këto fjalë njeriut të tij më të shtrenjtë

Djali i moderatorit të njohur, Ardit Gjebrea, Joni feston sot ditëlindjen e tij.

Në këtë ditë speciale për të gjithë familjen Gjebrea, nuk ka munguar urimi i ndjerë nga vetë Arditi, i cili ka publikuar një foto të djalit në ‘Instagram’.

“E bekuar për ne data 18 maj. Gëzuar ditëlindjen krenaria jonë”, ka shkruar moderatori krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Arditi ndan shpeshherë me ndjekësit momente të ndryshme pranë fëmijëve të tij, duke treguar se ata janë dashuria më e madhe për të, por dhe imepenjimi kryesor krahas televizionit.

Prej disa kohësh, Joni nuk jeton me prindërit dhe motrën e tij dhe kjo ka bërë që familja t’i dedikojë gjithmonë fjalët më të ndjera.