“Për dikë që ka ikur…” dedikimi i Mateus Frrokut na lë të kuptojmë se diçka ka ndodhur

Mateus Frroku është një single “i diskutuar”…
Po themi i diskutuar pasi asnjëherë nuk thotë qartazi nëse është në një lidhje dashurie, apo është beqar i lirshëm për të flirtuar dhe ngacmuar nga vajzat që ndoshta i kanë apo i ka vënë syrin. Ka një arsye përse Mateusi po na konfuzon gjithnjë e më shumë: thuhej se ishte në një lidhje me një vajzë që shihej shpesh në Tv Klan gjatë kohës që ai ishte pjesë e Dance With Me, por nga ana tjetër Mateusi as pohon as mohon gjë. Dyshimet shtohen edhe nga postimet e tij në Instagram që flasin për puthje aeroportesh.
“Në aeroporte janë parë puthje shumë herë më të zjarrta se ato të dasmave.” shkruan ai.

Mat-2

Ndërkohë që pak më parë ka zbuluar një dedikim “për dikë që ka ikur”…
Mateusi po jeton nje lidhje në distancë?
Po përjeton një ndarje?
Apo i këndon dikujt që ka ikur shumë kohë më parë?
Gjithsesi misterin e kësaj të fundit do e mësojmë të hënën me shpresën se mes vargjeve të këngës së tij të re do ketë detaje të lexueshme se çfarë po e bën kaq melankolik këtë djalë./Blitz.al/

Mat-3