Pas tradhëtisë me Tristan flet Jordyn Woods: Isha e dehur, s’mbaj mend asgjë!

 

Vazhdon ende të flitet për tradhëtinë që bëri Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, me miken e ngushtë të motrës së saj. Ndonëse deklarateve të mëparshme, tashmë Jordyn Woods ka nxjerrë një tjetër teori. TMZ shkruan se Jordyn është bërë pishman dhe e ka quajtur këtë një incident. Ajo shprehet se ka qenë një budallallik pasi ka qenë e dehur dhe nuk mban mend asgjë nga festa. Madje kur e kanë akuzuar për tradhëti, Jordyn ka filluar të qajë duke mos e besuar atë që kishte bërë. Ajo i është lutur familjes Kardashian-Jenner ta falë, gjë e cila vështirë se do të ndodhë./Lapsi.al

Khloe-1